O nas

Kasia i Michał, od czerwca 2015 roku szczęśliwe małżeństwo. Michał – Project Manager w branży IT, Kasia – florystka z zawodu i z zamiłowania. Dlaczego wspólny blog? Oprócz aktu małżeństwa (i miłości oczywiście) łączy nas wykształcenie „blisko natury”, a także marzenie o swoim własnym M z kawałkiem ogródka dla naszego pupila.

 

 

 

 

Teraz indywidualnie…

Mam na imię Kasia. Ukończyłam studio na kierunku Ogrodnictwo z marketingiem (w skrócie Ogr. ;)). Już od dziecka miałam zamiłowanie do kwiatów, co przełożyło się na ukończenie podyplomowej florystki. Dzisiaj jestem szczęśliwą właścicielką własnej firmy. Ukwiecam śluby młodych zakochanych w sobie ludzi.

 

 

 

 

Mam na imię Michał. Ukończyłem studia na kierunku Inżynieria Środowiska na AGH. Od zawsze pasjonowałem się nowoczesnymi technologiami przyjaznymi środowisku. Dziś pracuję w firmie zajmującej się bezpieczeństwem budynkowym oraz okablowaniem. Moje zamiłowania do zielonej energii oraz inteligentnych technologii chciałbym wykorzystać w celu stworzenia nam warunków do wygodnego i bezpiecznego życia w nowym domu.

 

 

 

Ajla. 6 letnia suczka rasy beagle. Z wykształcenia pies kanapowy, bez najmniejszej trudności potrafi podać łapę, siadać, warować, dawać głos i się wstydzić 🙂 . Marzy o swoim własnym ogrodzie, zielonej trawce i tabliczce z napisem „zły pies” 🙂 lub „do furtki dobiegam…” itp. Uwielbia wszelkiego rodzaju przekąski i smakołyki, a na myśl o wołowince z niedzielnego rosołu dostaje bzika 🙂

 

 

 

 

Nasz blog, jak sama nazwa wskazuje, jest poświęcony budowie naszego wymarzonego domu w technologii szkieletowej z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zachęcamy Was do czytania i komentowania oraz dzielenia się własnymi doświadczeniami.